.

.

Aexit 16 Компјутери Фиксни Отпорници MC34118L LED Драјвер IC 28 Иглички 18 x 6 x 1.5 mm SMT Отпорник Чип Низи PCB Одбор

Aexit 16 Компјутери Фиксни Отпорници MC34118L LED Драјвер IC 28 Иглички 18 x 6 x 1.5 mm SMT Отпорник Чип Низи PCB Одбор

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : LED Драјвер IC; Пакет Содржина : 16 Компјутери x LED Драјвер IC.Боја : Црна, Сребрена Тон; Телото Големина : 18 x 6 x 1.5 mm/0.7"x0.2"x0.1"(L*W*H).Модел : MC34118 L.Net Тежина : 11g.Pin Количина : 28 Иглички.b942202008122977 LED драјвер IC MC34118 L, 28 игли, црна и сребрена на ѕвонење, нето тежина 11g, PCB SMT монтажа.Лесен за употреба и едноставен за инсталација, може да бу користи за долго време.16 парчиња во пакет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди