.

.

Skyward Столче Јазот Додатен - [2 Pack] Стандардната Верзија - Минималистички & Здрав Дизајн - Вклучува Силикони Не Се Лизга Внатрешна Соочи & Лепило Пена Влошки - Мултифунк?

Skyward Столче Јазот Додатен - [2 Pack] Стандардната Верзија - Минималистички & Здрав Дизајн - Вклучува Силикони Не Се Лизга Внатрешна

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

ФУНКЦИОНАЛНА & ПРАКТИЧНА, НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК ЗА БИЛО кој АВТОМОБИЛ ЕНТУЗИЈАСТ - Запира предмети од намалувањето во пукнатина простор помеѓу седиштата и на централната конзола.Создава дополнителен простор за складирање за мобилни телефони, лабава промени, рака sanitizer, маски, и други мали предмети.Држи возилото внатрешен простор организира и помага да се избегне одвлекување на вниманието кога возите.МИНИМАЛИСТИЧКИ УШТЕ ИЗДРЖЛИВИ - Тенок и здрав профил им овозможува на минимум издаденост во седиштето област.Направени од високо квалитетни трајни ABS пластика.ДЕТАЛНО & БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН - Вклучува две силиконски не се лизга внатрешна paddings во складирање оддел кој се минимизира бучавата од предмети лизгачки и тропа наоколу.Длабоко дното оптоварување дизајн обезбедува организаторот цврсто.Им овозможува на повеќе пријатно возење искуство, па можете да останете фокусирани на патот.БРЗ и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА - Едноставно лизга производот во јазот помеѓу седиштето и централната конзола.Употреба на два предвидено од лепило пена влошки да се држиме од двете страни на основата за екстра влечење и потпора за возила со поголеми празнини.Одговара на повеќето возила.Организаторот мерки 9 ⅞ "x 7 ¾ "x 2" (должина, длабочина, ширина).КУПИ СО ДОВЕРБА - Задоволство гарантира или вашите пари назад.Порака нас директно и ние ќе ви ги реши сите проблеми имате со нашите производи.Организаторите на работа најдобри во возила каде централната конзола е повисок од седиштето.Организаторот може да не се компатибилни во возила каде рачната сопирачка или друго возило контроли штрчи во, или е директно веднаш до седиштето јаз.Ве молиме проверете го вашето возило да се осигурате јазот е ослободени од пречки за најмалку длабочината на оптоварување (5¾").Лепило пена влошки се ⅜ " (10мм) дебели, и може да се користи за да се згусне организаторот база за зголемување на јазот помеѓу седиштето и централната конзола.На подлоги може да одговара на било внатрешната или надворешната страна на фондацијата.Значи, ако организаторите не се вклопуваат безбедно во празнината, тест одговара на нив со влошки од двете страни на долниот база за да се види кои конфигурација работи најдобро за вашиот возило, и да се придржуваат нив да организаторот како што е потребно.Конечно, наместо на лизгање на организаторот во празнината од врвот, тоа би можело да биде полесно во некои возила за да ја излизгате организатор во празнината од предниот дел на седиштето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди