.

.

ELLACCI Жените Секси Дијамант Синџир Beaded Црвена Мрежа Корсет Bustier Градник Клуб Партија Исече Врвот

ELLACCI Жените Секси Дијамант Синџир Beaded Црвена Мрежа Корсет Bustier Градник Клуб Партија Исече Врвот

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Полиестер,Spandex,Mesh.Увезени.Кука и Око затворање.На облека е составен од чиста мрежа за да се покаже вашиот секси тело.Изработени од висококвалитетен полиестер, spandex.Слободни од штетни хемикалии и еко направени.Прилагодливи и Отстранлив ремени за неколку носи стилови како ви се допаѓа, не се лизга дизајн на внатрешната страна за да се спречи падне, скриени за непречено назад.Секогаш удобно, покажуваат вашиот спарно страна со доверба.Поместена биста со underwire за да им помогнам на поддршка, кои форма на вашето тело, Назад има голем отсечени со осум-ред на кука и око затворачи.Б Првенство Големина, ве Молиме да проверите на нашата големина приказ на слики, наместо на големината на табелата; Изберете големина врз основа на вашиот биста и половината големина, Ако В чаша или погоре, ве молиме изберете една големина нагоре.Добар избор за партија, clubwear, вечер фустан, матурска, повик носат, birthday (роденден), концерт, танцување, враќањето дома, ноќта на Вештерките костим, cosplay, славна личност, пистата шоу и така натаму, како ви се допаѓа.Што е тоа, Како?Топката е во вашиот суд вечерва!Се игра на поле во право во овој спарно црвено bustier!Тој има мрежа bustier bodice со поместена чаши.Оваа bustier блузи има прилагодливи и монтажни рамо ремени, а душо деколте, метал grommet акценти, и изложени назад со осум-ред кука и око затворање.Врвот е составен од сплетам ткаенина со истегнување.Карактеристики на Блузи : 1. Ниско влијание врз животната средина;2. На bustier врвот е направен од Висок Квалитет на 93% полиестер,7% spandex;3. Притисни до дизајнот, им даде на вашиот повеќе секси;4. Лесно поместена, underwire чаши, прилагодливи и монтажни ремени со еластична истегнување;5. Назад Дизајн : Тока До(4 Ред Куки);6. 7 Поддршка на Пластични Коски спречува несакани spillage;7. Избалансирана структура за подобрување на држењето на телото и да се намали болката во грбот.Големината & Одговара : XS-биста : 30-32 половината : 24-26 колковите : 34-36 НИ големина : 0-2 S-биста : 32-34 половината : 26-28 колковите : 36-38 НИ големина : 2-4 МИЛИОНИ-биста : 34-36 половината : 28-30hips : 38-40 НИ големина : 4-6 L-биста : 36-38 половината : 30-32 колковите : 40-42 НИ големина : 6-8 XL-биста : 38-40 половината : 32-34 колковите : 42-44 НИ големина : 8-10*Сите мерења се во инчи.Ве молиме погледнете ги нашите големина за најдобро одговара.Големина е за повикување само.Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди