.

.

Apple iPhone 12 Про, 128GB, Злато - Целосно Отклучен (Продолжува)

Apple iPhone 12 Про, 128GB, Злато - Целосно Отклучен (Продолжува)

DEN 21599.76

Количина на стоки
Достапно

Целосно отклучен и компатибилен со било кој носител на избор (e.г.AT&Т, Т-Мобиле, Спринт, Verizon, НИ-Мобилна, Крикет, Метро и др.).Уредот не дојде со слушалки или SIM картичка.Тоа не го вклучите полначот и полнење на кабелот кој може да се генерички.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да имаат минимум батерија капацитет од 80%.

Карактеристики на понудата

Слични понуди