.

.

Trekassy 1000lbs 40 Чинијата Дрво Замав за Деца, Возрасни лица со Тешки Синџири Пластични Обложени, Textilene Носат-Отпорни, и 2 парчиња 10ft Дрво Виси Ремени

Trekassy 1000lbs 40 Чинијата Дрво Замав за Деца, Возрасни лица со Тешки Синџири Пластични Обложени, Textilene Носат-Отпорни, и 2

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

✅ЗДРАВ ГОЛЕМИ ЧИНИЈАТА ЗАМАВ : Тежина оценет 1000 фунти и големи 40" челична рамка со Textilene чаир ткаенини можат да се сместат неколку деца или возрасни.Тешки синџири и ремени, безбеден за дете да се лулаат за долго време. ✅ ТЕШКИ СИНЏИРИ : 4.5 ft долго е оближена со цинк синџири опфатени со термопластични за спречување на корозија и rusting и да се избегне pinching прсти. ✅10000lbs ЗАМАВ РЕМЕНИ се ВКЛУЧЕНИ : Нашето дрво замав вклучува 2 парчиња 10ft дрво ремени со 10000lbs пауза сила. 27" Заштитен ракав вклучени за да се заштити од триење и триење.Многу посилно отколку обичните виси ремени. ✅НАДГРАДИ TEXTILENE КРУГ ЗАМАВ СЕДИШТЕ : Направен од висок квалитет на textilene материјал, пространа замав седиште е да се носат-отпорни,УВ-отпорни и Не бледнее,трае многу подолго отколку замав во друг материјал, да ви донесе удобно седат и замав во сите временски услови. ✅ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Овој круг дрво замав за надвор вклучува чекор по чекор слика инструкции, заврши хардвер и монтажа брзини.Можете лесно може да го закачите во минути.Дворот замав или игралиште забава за деца, тинејџери и возрасни.Нашето дрво замав вклучува 2 парчиња 10ft дрво ремени со 10000lbs пауза сила. 27" Заштитен ракав вклучени за да се заштити од триење и триење.Многу посилно отколку обичните виси ремени.Направен од висок квалитет на textilene материјал, пространа замав седиште е да се носат-отпорни и водоотпорни, лесно да се чисти или се исуши кога се валкани или влажни.Силна УВ отпорни и нема да исчезнат за години,им даде на вашиот замав долг живот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди