.

.

FarBoat 30Pcs Црево Стегач Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Црв Опрема Црево Стегач Клипови Гориво Линија Стеги за Водовод Механички Апликација (20mm/22mm/25мм/26mm/27mm)

FarBoat 30Pcs Црево Стегач Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Црв Опрема Црево Стегач Клипови Гориво Линија Стеги за Водовод Механички

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

????Сет вклучува 30pcs прилагодливи прстиња(6x20mm, 6x22mm, 6x25mm, 6x26mm, 6x27mm). ????Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Површина : Обложена Со Цинк.Прилагодлив, здрав, силен и издржлив. ????Сол отпорни, rustproof, анти-корозија и масло-доказ. ????Широко се користи за обезбедување на цревото, цевки, кабел, цевки и гориво линии и така натаму.Исто така погоден за автомобилската индустрија, индустрија, брод/морски, апарати за домаќинство, итн. ????Лесно да се инсталира и да ги отстраните со обична шрафцигер или вртежен момент клуч.

Карактеристики на понудата

Слични понуди