.

.

Бисерна Мушка Украсен Заедница Тиара со 26 Инчи Чипка Намали Превез; Стилот на Кејт

Бисерна Мушка Украсен Заедница Тиара со 26 Инчи Чипка Намали Превез; Стилот на Кејт

DEN 684.00

Количина на стоки
Достапно

Направен од висок квалитет на полиестер и метални материјали.Карактеристики на бисерна тиара со чипка намали превез за посебен малку дама.Превез мерки 26 инчи во должина.Тиара мерки 4.5 инчи во дијаметар и 1,5 инчи во висина.Бродови во заштитна кутија подготвени за kinki и keepsake складирање.Оваа прекрасна бисер тиара со 26" долго чипка намали превез е убава фигура за вашата сакана првата причест!Изработен од полиестер/од пластика/жица.

Карактеристики на понудата

Слични понуди