.

.

isotoner Жените Потпис Тери Балет Рамен Пантофли со Сатен Лак

isotoner Жените Потпис Тери Балет Рамен Пантофли со Сатен Лак

DEN 436.80

Количина на стоки
Достапно

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Синтетички единствена.Искуство на совршен стил и доверливи удобноста на isotoner класици.Дали безвременски стил или светли и експресивен, имаме совршен стил за вас.Нашите isotoner isoflex влечки, flex и во согласност со вашите нозе, да остане на, без разлика колку се активни сте и заврши нозете ваши во удобноста.Машина перат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди