.

.

Нога Авенија на Жените Сатен Лак Акцент Бедрото Издигнувања

Нога Авенија на Жените Сатен Лак Акцент Бедрото Издигнувања

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

100% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Нетранспарентно бедрото издигнувања со сатен лак акцент.Секогаш високо на модата, правење на вашиот дена sexier од вообичаеното, Нога Авенија е еден од пионерите во создавањето на најсекси долна облека во градот!Направи вашите посебни моменти смета и на пареа работите со изборот од широка колекција на долна облека и трикотаж од Нога Авенија.Крајната underpins за вашата гардероба, ова е спарно прилог ви треба во вашиот плакар.Земи окото и да се направи нивниот свет се вртат со donning сиво секси бедрото високи порибување со мини здолниште или чувајте ги сомневајќи со еден пар на запотен pantyhose.Без оглед повод, Нога Авенија е совршено парче за вас!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди