.

.

Cle-Линија C20054 Општа Намена Коси Месо Тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, No. 1 Morse Коси Месо Тело, 118-Степен Радијална Точка, 13/64 Вежба Дијаметар

Cle-Линија C20054 Општа Намена Коси Месо Тело Вежба, High Speed Челик, Пареа Оксид Заврши, No. 1 Morse Коси Месо Тело, 118-Степен

DEN 293.04

Количина на стоки
Достапно

Општа намена геометрија со стандардни Morse коси месо тело димензии.ХСС супстрат конструиран за цврстина и идеален за преносни дупчење и одржување на апликации. 118 степен точка за генерална употреба.Направен во САД.Црна оксид заврши за зголемена отпорност на абење и подобрување на подмачкување, намалена чип заварување, и galling.

Карактеристики на понудата

Слични понуди