.

.

Metatarsal Влошки за Жените, Топката од Нога Перници, Forefoot Влошки за Нога Болка, Нога Поддршка Перници се Спречи Премногу Големи Чевли од Пета Лизгање,Плускавци,Додатен ?

Metatarsal Влошки за Жените, Топката од Нога Перници, Forefoot Влошки за Нога Болка, Нога Поддршка Перници се Спречи Премногу Големи

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Ефективна Forefoot Перница : Metatarsal влошки се направени од плетени ткаенини и мемориска пена, помеки и поудобно,апсорбира шок и вибрации, помагајќи да се дистрибуираат притисок во forefoot област,ослободување од топката на подножјето болка.Научни Дизајн : топката од нога перници со Нога-Friendly конвексни е дизајниран да ги задоволи форма на човековото нога која ја задржува топката на нозете ваши во позиција и го спречува вашиот нога од лизгање напред, олеснување на топката од нога на болката предизвикана од metatarsalgia, Morton е neuroma, sesamoiditis, и други forefoot болка.Прилагодете Чевли Големина : машки големина : 5.3*3.6 инч.Жените големина : 4.5*3.3 инч.Умерена дебелина, metatarsal влошки направи премногу големи чевли се вклопуваат построги, направи чевли за да одговара на вашите нозе подобро, и да се спречи твоите нозе од лизгање во и надвор од чевли.Топката на подножјето влошки лесно може да се скрати за совршено се вклопуваат.Една големина нога влошки одговара повеќе чевли големини.Точка Лепак Против пролизгување : задниот дел од metatarsal влошки донесува густа издавање дизајн, кој има подобра против пролизгување ефект,во споредба со обичните леплива forefoot влошки,нема да предизвика било каква штета на чевли, и да ја одржувате внатрешноста на чевли чистење.Голема Одговара : На топката на подножјето влошки се погодни за различни чевли, како што се трчање, работа чизми, лабава секојдневен чевли, пешачење чевли, станови, чизми, сандали итн.Ние сме решени целосна задоволството на клиентите, ќе бидат понудени за 100% наплата а ако не беа задоволни со metatarsal влошки за било каква причина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди