.

.

Aexit 16 Компјутери Фиксни Отпорници BISS0001 Хексадецимален Инверторот IC 2.54 mm Игла Теренот Црна Сребрен Тон Отпорник Чип Низи НАТОПИ SMT

Aexit 16 Компјутери Фиксни Отпорници BISS0001 Хексадецимален Инверторот IC 2.54 mm Игла Теренот Црна Сребрен Тон Отпорник Чип Низи

DEN 1094.40

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Хексадецимален Инверторот IC; Пакет Содржина : 16 Компјутери x Хексадецимален Инвертер IC.Net Тежина : 17g; Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење.Модел : BISS0001; Pin Теренот : 2.54 mm/1".Телото Големина : 19 x 8 x 7mm/0.8"x0.3"x0.3"(L*W*H); Материјал : Електронски Дел, Метал, Пластика.Pin Количина : 16 Pin.e76c202008125995 Хексадецимален инверторот IC за LED, BISS0001, 2.54 mm игла теренот, нето тежина 17g, црна и сребрена на ѕвонење.Лесен за употреба и лесно да се инсталира.Може да се користи за долго време.16 парчиња во пакет, DIP14 пакување, PCB SMT монтажа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди