.

.

Dexas Popware за домашни Миленици Расклопна Патување Првенство, Мали, Сива/Розова

Dexas Popware за домашни Миленици Расклопна Патување Првенство, Мали, Сива/Розова

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Ова целосно расклопна патување првенство карактеристики на 1 чаша капацитет.Совршено решение за pup во движење!Продавница оваа расклопна чаша со шише за вода за лесно хидратација опција во паркови и повеќе.Едноставна грижа за патување милениче првенство, машина за миење садови безбедно.Идеален за кампување, игри, спортски настани, RV е, чамци, куче парк, пешачење и повеќе.За да го користите : едноставно отворат куп и се прелива вода во вашиот pup.Земајќи вашиот pup на движење е секогаш една авантура!Нашите четири нозе пријатели се секогаш up за игра на собирање или потера во парк, и тоа е важно да се осигура дека ќе имаат вода и овошје за рака за хидратација и исхраната тие треба по игра.Куче сопствениците често да се најде себе без сад или чинија корисна не им даде на своите кученца кул пијат вода - особено на сончеви денови.Dexas има решение со Расклопна Патување Првенство.За да го користите, едноставно отворат куп (тоа е целосно расклопна!) и се прелива вода.Кога ќе се направи, само флип купот затворени, кука тоа се врати на шишето и сте подготвени да одите.Идеален за кампување, игри, кучето парк, пешачење и повеќе - Патување Милениче првенство е сигурно да се дојде во рака, при вашата следна авантура.Најдобро од сите, оваа патување првенство, машина за миење садови безбедно!Паѓа за помалку од 1/2 инчи висок за тенок складирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди