.

.

BAGLHER丨Pet Патна Торба, Двојно-Layer Милениче Материјали Ранец (за Сите домашни Миленичиња Патување Резерви), Миленичиња Патување Ранец со 2 Силикони Расклопна Чаши и 2 Хр

BAGLHER丨Pet Патна Торба, Двојно-Layer Милениче Материјали Ранец (за Сите домашни Миленичиња Патување Резерви), Миленичиња Патување

DEN 1151.76

Количина на стоки
Достапно

ВИСОК КВАЛИТЕТ-миленичиња патување комплет е направен од тешки-должност полиестер материјал, исполнет со EPE пена, одлична абење отпор и отпорност на триење за да се направи тоа издржливи, со одлични перформанси водоотпорен, одличен квалитет ја одредува нејзината исклучително висока практичност, доволно за да се задоволат Вашите потреби.ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА-Ергономски рака дизајн, здрав прилагодливи рамо, рака, помага да се намали товарот, на стигнале на рака со тока го задржува ранец стабилна; И има удобна рачка за патување, пешачење, активности на отворено најдобар избор.Двоен слој за независна употреба, простор-Постои патент отворање и затворање во средината на производот, формирање на простор за складирање за горните и долните делови; на горниот дел е главната преграда, овозможувајќи ви да вешто се спакуваат и да се организираат сите пет резерви (вода, крпи, грицки, играчки и др.); долниот дел е простор за складирање специјално предвидени за две храна контејнери за да се обезбеди дека храната нема да бидат контаминирани со животната средина, свежа и чиста храна може да се обезбеди во секое време.ИДЕАЛНИ за ПАТУВАЊЕ-Ова домашно милениче ранец може да ја придружува вас и вашите домашни миленици да се трошат среќен пат без разлика кога и каде; нејзината предна страна џеб е отворена како за хранење подлога, и на страната мрежа џеб може да се носи литургија и крпи, секоја храна контејнер може да се одржи 12 -15 чаши грубо земјата храна за задоволување на вашите потреби за лесно милениче хранење во секое време, насекаде.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-Ова домашно милениче материјали патна торба мерки L13.5"x W7"x H15" и е совршен подарок избор за мали и средни домашни миленици.Има ѓубре торба фармацевт на врвот за лесно вадење на кеси за отпадоци за чистење Милениче активност простор; Три бои се доволно за вас да се избере и натпревар лесно.Големина : L13.5" x W7" x H15" , погоден за повеќето семејства и мали и средни домашни миленици.Прилагодливи рамо ремени и дише перница на грб обезбеди удобен назад поддршка.Тоа ги исполнува стандардите на авио да носат и да го користите, и е соодветно за долги патувања.Пакет Содржина : пет ранец X1, храна контејнер X2, силикони виткање сад X2.

Карактеристики на понудата

Слични понуди