.

.

Blitzway - Каде е Waldo? - Waldo 1/12 Скала Акција Фигура (Нормална Верзија), 5Pro Студио MEGAHERO Серија

Blitzway - Каде е Waldo? - Waldo 1/12 Скала Акција Фигура (Нормална Верзија), 5Pro Студио MEGAHERO Серија

DEN 273.60

Количина на стоки
Достапно

Waldo е исконски лик сакан од страна на многу фанови од своето деби како детски загатка книга наречена", Каде е Waldo?' (АКА Каде е Wally?) во 1987 година. Blitzway има преземено ликот од книгата и му донесе во реалниот свет за сите", Каде е Waldo? навивачите.Овој 1/12 скала Waldo акција фигура (прибл. 7.08" високи) карактеристики на високо детални Waldo главата sculpt, ново дизајнирани телото која им овозможува за Waldo е потпис пози. [Set Содржината] Ново дизајниран и развиен од телото на Waldo, Осум (8) парчиња на заменливи раце, ново дизајнирани книга-форма слика стои, Шест (6) стојат украсување делови, Две (2) украсување графика, Две (2) јасно клипови за украсување графика, 1 (Еден) крст-тело торба, 1 (Еден) трска [Додатоци] Еден (1) крст-тело торба, 1 (Еден) трска [2 D подароци] Еден (1)", Каде е Waldo?' разгледница, 1 (Еден)", Каде е Waldo?' налепници пакет.Само производ со стави службен Bluefin етикета е темелно тестиран за безбедност и ги исполнува сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност и дава право на набавувачот за поддршка на производот помош. "Дали ќе се најде Waldo уште?" Blitzway претставува Waldo од 'Каде е Waldo?', 1/12 скала MEGAHERO серија.Waldo е исконски лик сакан од страна на многу фанови од своето деби како детски загатка книга наречена", Каде е Waldo?' (АКА Каде е Wally?) во 1987 година. Blitzway има преземено ликот од книгата и му донесе во реалниот свет за сите", Каде е Waldo? навивачите.Овој 1/12 скала Waldo акција фигура карактеристики на високо детални Waldo главата sculpt, ново дизајнирани телото која им овозможува за Waldo е потпис пози.Не ја пропуштајте оваа симпатична Waldo, и го донесе дома за вашата колекција токму сега! [Спецификации] • Каде е Waldo? : Waldo - 1/12 скала акција фигура (Нормално вер.) • Високо детални подобие на Waldo во 'Каде е Waldo?' книгата • Ново дизајниран и развиен од телото на Waldo • Осум (8) парчиња на заменливи раце • ново дизајнирани книга-форма слика стојат • Шест (6) стојат украсување делови • Двата (2) украсување графика • Двата (2) јасно клипови за украсување графика [Додатоци] • 1 (Еден) крст-тело кеса • 1 (Еден) трска [2 D подароци] • 1 (Еден)", Каде е Waldo?'разгледница • 1 (Еден)", Каде е Waldo?' налепници пак се Погледне за потеклото на пратката : Само предмети испратени од рамките на Северна Америка се продадени од страна на овластени U. S. Трговците на мало.Производот кутија ќе имаат Bluefin / Namco Bandai предупредување етикета, што е доказ дека сте купување на официјално лиценцирани Blitzway производ, кои се распределуваат од страна на неговиот единствен и овластен дистрибутер (Bluefin) за U. S. Пазари.Овој производ има се целосно тестирани за безбедност и ги исполнува сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност.Го стави етикета, исто така, дава право на набавувачот за поддршка на производот помош во рамките на сад.

Карактеристики на понудата

Слични понуди