.

.

Va Bien Жените Плус Големина Чипка Hourglass Bustier

Va Bien Жените Плус Големина Чипка Hourglass Bustier

DEN 450.72

Количина на стоки
Достапно

Врвот На Купот, Телото Чипка : 100% Најлон; Дното Првенство, Центар Панел : 100% Полиестер; Внатрешните Првенство : 100% Полиестер; Првенство Надеж : 100% Најлон; Тело Надеж : 100% Најлон; Бекови : 88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Екстра долго за да се обезбеди хип покриеност и мазна силуета.Спирала boning за флексибилност и удобност.Прекрасна и слатка во бела за свадба, спарно и зашеметување во црно за будоар.Карактеристики цврсти сатен ламперија за драмски слабеење во комбинација со гроздобер стил чипка insets.Fiberfill 3-парче исечете и пораби чаши нудат одлично се вклопуваат и поддршка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди