.

.

ММ Прилагодливи Микробранова Стојат, 2-Ниво Кујнски Мијалник Полица, од не ' Рѓосувачки Челик Полица за Мала Кујна, 88 × 25 × 50cm (Големина : 2 Ниво)

ММ Прилагодливи Микробранова Стојат, 2-Ниво Кујнски Мијалник Полица, од не ' Рѓосувачки Челик Полица за Мала Кујна, 88 × 25 × 50cm

DEN 1372.80

Количина на стоки
Достапно

Не 'Рѓосувачки Челик : Никогаш Не' Рѓа, Многу Здрав.Исклучителна заварување процес со висока јачина за заварување технологија, мазна контакт, не е лесно да падне.Практично, простор за заштеда на енергија, единица за складирање.совршен за микробранова печка и други кујнски апарати.Здрав и силен изградба, концизен и прекрасен дизајн направи кујната повеќе убави и организирани.Пакетот Вклучува : 1 x единица за складирање(Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени).Директна Продажба Од Страна На Производителите.Време на испорака 9-15 дена.Враќање Опсег од 30 дена. ★ Големина : 88 × 25 × 50cm The специфични димензии се прикажани во слика. (Големина на конверзија : 1 во = 2.54 см , 1 cm = 0.394 во)★ Карактеристики : 1. Максимизира складирање во минимални space2. Едноставен дизајн го прави полица погоден за различни локации.3. Се користи како поставување за да ги истакнуваат декоративни елементи како дел од вашиот дом décor или едноставно како bookcase.4. Погоден за дневна соба, кујна, хала, спална соба, канцеларија..★Информации : 1. Ги чистат со чиста влажна крпа.Избегнувајте користење на груби хемикалии.Сликите се за илустрација цел.Сите декор предмети кои не се вклучени во оваа понуда.2. Поради прирачник за мерење на 1-2cm големина грешка, ве молиме да ги физичката големина ќе преовладува.3. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикан од светлината.4.Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Слични понуди