.

.

DOMALA Бела керамички доброто шише и 6 чаши - Традиционален Јапонски 7-парче сет (Светло Сини)

DOMALA Бела керамички доброто шише и 6 чаши - Традиционален Јапонски 7-парче сет (Светло Сини)

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Совршен 7-парче Јапонски керамички доброто сет, црна надвор и бела внатре Сет вклучува 1 доброто шише и 6 чаши Капацитет : 8.4 оз доброто шише, 1oz првенство Производ големина; доброто шише висина 5.9 инчи, ширина 3.1 инчи, купот на висина 1.37 инчи, ширина 1.57 инчи.Прекрасни бои : Ова вино поставено е ново дизајнирани и има креативна бои.Надворешноста има црна керамика боја и внатрешни работи има бели порцелански глина.Тоа е оригиналниот, природни и креативни.Во боја, мазност е добро.Појавата на грнчарството е прекрасна : надворешниот шише има ритам дизајн, кој е лесно да се справи и ја спречува пропаѓање.На креативно криви усна-rim доброто купот е лесно да се пијат и може да се користи за доброто дегустација.Производ за чистење; микробранова печка и машина за миење садови безбедно да се користи, може да се користи како teacup.Обезбедување на квалитет : Сите наши производи се направени со највисок квалитет на ресурси за да се создаде високо-квалитетни производи.Ние обезбедуваме 30-дневниот гаранција за парите назад за сите производи.Ако за било која причина, вие само треба да ни кажете, ние ќе рефундирање на дека 100% од парите безусловно.Ви благодариме за вашата поддршка!.Боја : Светло Сина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди