.

.

olorvela Светилник Носители, Свеќа Носители Стакло, Коси Свеќа Носители Јасно, Совршен за Дома Декор, Свадби, Ресторани, и Вечера Партии, 2 парчиња/Set

olorvela Светилник Носители, Свеќа Носители Стакло, Коси Свеќа Носители Јасно, Совршен за Дома Декор, Свадби, Ресторани, и Вечера

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

✨ СВЕТИЛНИК НОСИТЕЛИ ПОСТАВИТЕ ✨ — стакло коси свеќа носители се совршен додаток за да го завршите вашиот дом décor.Јасноста овозможува вашиот свеќа сјај да трепкане и glistens надвор од дебело стакло која додава на пошироката околина на било амбиент.Додадете коси или светилник за да создадете драматичен centerpieces, направи декорација повеќе романтичен, топло, и посебно!. ✨ СВЕЌА НОСИТЕЛИ СТАКЛО ✨ — свеќа носители мерка само во текот на 2,4 инчи висок и се 2.2 инчи, широк во базата.На врвот отворање мерки 0.9 инчи и tapers навнатре.Погоден за редовни коси свеќи, flameless LED свеќа за свеќници кои дијаметар помал од 0.9" (Свеќи не се вклучени). 2 парчиња по собата, совршен за dislaying твоите коси свеќи во стил!Answer : ___________________________ NOTE : Кога свеќа гори на должината на помалку од 3 инчи, отстранете го од свеќа носителот веднаш. ✨ КОСИ СВЕЌА НОСИТЕЛИ ✨ — Криви дизајн го прави коси свеќа носители стане многу стилски.На свеќник носители со дебели lead-free стаклестото ѕид и широк круг база обезбеди цврста поддршка за светилник носители, стабилни и безбедни за ваша употреба.Тие ќе служат за вашиот романтичен и значајни моменти со исклучителна украси. ✨ GIFTABLE СВЕЌА НОСИТЕЛИ ✨ — исто така Можете да го користите да се создаде убава амбиент на свадби како и вечера страни.Тие се совршен подарок за housewarming, свадба, вечера и решенија за DIY проекти. ✨ ПРАВО ЗА ДОМА ДЕКОР ✨ — Сет доста маса на вечера, во ресторан, на свадба или настан, плус доста свеќи со коси свеќи во овој стаклен свеќник.Мора да се има за дома декор.Совршен за секојдневна прилагодувањата на домот работи.Димензии : 1.5"(H) x 2.25"(W).Погоден за редовни коси свеќи кои дијаметар помал од 0.9".Дебела премиум Квалитет Стакло.Стилски Криви Дизајн.Разни Прилики Оркестарот.Совршен за Дома, Свадби, Цркви, И Настани.Сет доста маса на вечера, во ресторан, на свадба или настан, плус доста свеќи со коси свеќи во стаклена свеќници.Ова свеќа носителот поставете го прави елегантен подарок за секоја прилика како свадба, роденден, денот на Благодарноста, Божиќ.Дебела премиум Квалитет Glass Stylish Криви Design Various Прилики Decor Perfect за Дома, Свадби, Цркви, И Настани.

Карактеристики на понудата

Слични понуди