.

.

20 Мини Foosball Табела за Деца Табела Врвот Дрвени Игра Хокеј Tabletop Фудбал/Foosball Игра Мали Foosball Табела Фудбал на Маса за Семејството Ноќ,Патување,Забава Игра

20 Мини Foosball Табела за Деца Табела Врвот Дрвени Игра Хокеј Tabletop Фудбал/Foosball Игра Мали Foosball Табела Фудбал на Маса

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

【Лесни & Преносни】 Мини Табела врвот foosball табела е лесно да се носат и чување на податоци,можете да ги ставите на вечерата на маса, на подот или дури и Barbeque парк без напуштање на гребнатини.Фудбал на маса игра ви дава интересни и предизвикувачки фудбалски натпревар со семејството и пријателите.Тоа е монтажни и можете да ја превчитате во тоа поле ако нема потреба. 【Трајни & Здрав】 12 MM средна густина fiberboard и нерѓосувачки челик прачки направи оваа foosball табела врвот студија и издржливи,можат да служат за долго време. 4 нозе изградба дизајн го прават мали foosball табела дополнителна стабилност. 【За Деца& Подарок】 Мини foosball табела за децата ќе биде лесно да се контролира со голманите со текстура костец, ,нејзините солидна предност ќе спречите децата од рбет.Покрај тоа, неговото пакување кутија е убава, па тоа ќе биде добар избор за да го одберете овој воздух хокеј foosball табела како подароци за семејството или пријателите. 【Лесно да се Соберат &Игра】 Оваа едукативна игра на маса лесно може да се вклопи со инструкции за инсталација и уреден нумерирани делови.тоа вклучува 6 ротирачки прачки и 18 играчи за да се овозможи 3 редовите на тимот, со прибор 2 фудбалски топки и даде гол на секоја цел. 【Забава за семејството】 Tabletop foosball табела е голем стрес олеснување игра за возрасни.Ќе може да игра на маса игри со вашето семејство и уживајте во добро време.Покрај тоа,тоа може да го намали член на семејството нивните уживање во електронски производи и да се посветам на добра вежба навики.Foosball Табела Карактеристики 1. Цврсти и издржливи 2. преносни и монтажни 3. класичната форма и вистинска игра искуство 4.Погоден за разни места, како што се надворешна активност,парк или градина,родител-дете интеракција,пријатели & партија .Табела Врвот Foosball табела Игра Спецификации на Боја : Дрво, Зелена Материјал : МДФ, PP, Челик Производ Големина : 19.8" x 9.9" x 6.1" (L X W X H) Пакување : 1 buc/ Кутија Препорачана Возраст : 3 Години+ Пакетот вклучува: 1 x Упатството за Корисникот 1 x Foosball Табела 2 x Мини Топки 2 x Додатоци кеси 2 x Стрелец 9 жолта играч+9 црвениот играч.

Карактеристики на понудата

Слични понуди