.

.

Најдобар Избор Производи Tufted Тапациран Wingback Притисни Назад регулируема Облегалка Фотелја за Дневна Соба, Спална соба, домашно Кино Седење w/Поместена Седиште и Backre

Најдобар Избор Производи Tufted Тапациран Wingback Притисни Назад регулируема Облегалка Фотелја за Дневна Соба, Спална соба, домашно

DEN 5759.76

Количина на стоки
Достапно

МОДЕРЕН МЕБЕЛ ДОМА : дава изјава во секоја соба, елегантно направена со nailhead трим и копчето-tufted дијамант дизајн за еден софистициран изглед во дневна соба, спална соба, и повеќе. 160-СТЕПЕН ПОЛУЛЕГНАЛ ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Едноставно се постават назад за да се појави на подложка за нозе надвор и малку recline стол за да уживате во вашиот омилен филм, или притисни го назад уште една рецка да целосната 160-степен позиција.ОПТИМАЛНА УДОБНОСТ : Направен со 100% полиестер лен полнети со удобен, кадифен амортизирање и wingback дизајн кои ќе сакаат да се релаксираат, за неколку часа.ИЗДРЖЛИВИ, ЗДРАВ ДИЗАЈН : мешавината дрво рамка, метал полулегнал механизам, и дрво нозе да обезбеди силата и стабилноста за да се задржи lounging удобно за години.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Доаѓа заедно во малку, како и 10 минути, па може да се изгради овој стол со минимален напор; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ (исправена) : 31"(L) x 29.75"(W) x 42"(H); Тежина Капацитет : 250 кг.Боја : Беж.

Карактеристики на понудата

Слични понуди