.

.

Риболов Прачка Торба Пол Носителот, Преносни Риболов Прачка Случај Превозникот Платно Пол Складирање Торба Патување Футрола Водоотпорен Риболов Справи Со Опрема

Риболов Прачка Торба Пол Носителот, Преносни Риболов Прачка Случај Превозникот Платно Пол Складирање Торба Патување Футрола Водоотпорен

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Риболов прачка торба е направен од 600 D оксфорд ткаенина, водоотпорен и носат-отпорни, цврсти и издржливи.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Риболов прачка случај може да се одржи 5 прачки & репортажите од надвор, и повеќе други риболов брзини на внатрешноста.Димензии : 45.67" x 14.57"(L x D).УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овој пренослив риболов пол торба има удобен и прилагодлив поместена рамо, рака, прилагодливи за различни statures.ДЕТАЛИ ДИЗАЈН : Ова риболов прачка складирање торба има drawstring затворање која е лесно да се стегне, и тесни тока може да се прилагоди торба големина за да се направи вашиот риболов брзини стабилна и да не биде уништена.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Дали во затворен простор, на отворено или во автомобил, можете едноставно да го поставите риболов прачка превозникот торба полна со риболовни средства станот, и тој ќе го заштити вашиот риболов опрема добро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди