.

.

Галакси A21 Случај Samsung Галакси A21 Телефон Случај со HD Екран Заштитник,KaiMai Прстен Магнетен Држач Потпирачот Двојни Слоеви на Shockproof Телефон Случај за Samsung Галакси A21-ЗА

Галакси A21 Случај Samsung Галакси A21 Телефон Случај со HD Екран Заштитник,KaiMai Прстен Магнетен Држач Потпирачот Двојни Слоеви

DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилен Телефон Модели】 : Samsung Galaxy A21(ве Молиме Имајте на ум : Не за Samsung Галакси A20). 【исклучителен дизајн】Специјализирани во производство, независно сите-во-едно копче, пристаништето и на камерата дупка позиција одговараат на мобилен телефон, поточно, и контрола, е флексибилен и лесен;Едноставна инсталација, заедно со ontology, со 360 ° капка заштита.точни камера дупка дизајн е повисока од камерата површини за да се избегнат било какви потенцијални пукнатини и гребнатини. 【 карактеристики 】Прстен Магнетен Држач Потпирачот ротираат 360 °, цврста поддршка, погодно видео пребарување;Единствена патентирана технологија дизајн, PC интегрирани школка материјал, носивоста е посилен, фирма и не е лесно да се падне, Тоа може да биде ставен на непречено без да се носи надвор школка на телефонот;задниот КОРИСТИ CD - жито метал печ, монтирани поддршка, достапна за автомобил монтажа за контрола,телефон носителот овозможува совршено се вклопуваат за повеќето автомобил воздухот се пропустливи. 【единствена структура] 】производот усвојува PC+TPU две-во-едно дизајн, со PC школка, која е силен и издржлив и несреќа-доказ;Наредени со TPU, добра флексибилност, тесни фитинг, да може ефективно да се намали носат;Надвор од употреба од носат-отпорни, PC метален слој, се чувствуваат добро, skidproof, пот-доказ, не-touch отпечаток, отпорни на нечистотија, лесно да се избрише, долгорочно мазна како нови,Четири Cushioned аглите се обезбедат зголемени капка заштита за случајно паѓа и паѓа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди