.

.

Најдобар Избор Производи Tufted Тапациран Wingback Притисни Назад регулируема Облегалка Фотелја за Дневна Соба, Спална соба, домашно Кино Седење w/Поместена Седиште и Backre

Најдобар Избор Производи Tufted Тапациран Wingback Притисни Назад регулируема Облегалка Фотелја за Дневна Соба, Спална соба, домашно

DEN 5759.76

Количина на стоки
Достапно

160-СТЕПЕН ПОЛУЛЕГНАЛ ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Едноставно се постават назад за да се појави на подложка за нозе надвор и малку recline стол за да уживате во вашиот омилен филм, или притисни го назад уште една рецка да целосната 160-степен позиција.Мали Црни и Креми нудат различни амбиент тоа е навистина безвременски.Преносливи со подароци.Основи се 5" широк.Одзема време Дизајн : убава кривина линија на фиока и од страна на одборот и уникатен малку заострените нозе се земе дополнителна енергија и време во процесот на производство, и да се обезбеди акцент табела супериорен и доброто.Голема Меморија : голем една полица кабинет и фиока се доволни за сите мали нешта складирање, супер функционална за вашиот домашна употреба.Дома Dynamix Оптимална 11025-450.000 производи денес.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Доаѓа заедно во малку, како и 10 минути, па може да се изгради овој стол со минимален напор; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ (исправена) : 31"(L) x 29.Нијанси се 10" во склопот на врвот x 12" низ дното x 9" на коса.Сет од 2 светилки.Совршен килими за било дневна соба, спална соба, трпезарија, гостинската соба, деца соба, одмор дом или канцеларија.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Кадифен куп карактеристики исчезнат отпорни colorways за траен сјај.План започнува на датумот на купувањето.КЛАСИЧНО СТИЛИЗИРАНА : одблесокот на Цветни дизајни, кои добро работат со било која шема на бои или вашиот омилен мебел и уметнички дела.Флексибилност Примена : Тоа може да биде придружник за една софа, фотелја или во дневната соба, или служат како ноќ стојат со светилка или книга врвот на табелата во вашата спална соба. 7 метри долги јасен глас.Место чисти ако е потребно и размачкана spills веднаш.Мозок : 65 инчи.On-off штекер прекинувачи.ТРАЈНА ВРЕДНОСТ : Највисок Квалитет, 100% Olefin предиво што го спречува пролевање и се противи на дамки и spills.Крај : Виолетова.Вакуум редовно.Лесно Нега : Лесно да се грижи површина тепих.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Од Regency на Ридот, собирање на традиционални табела светилки.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Совршена Големина : На маса е со големина совршено да овозможи простор за маса светилка, книга и семејни фотографии. 100% Полипропилен. Стил : Традиционален.ОДГОВАРААТ на ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : Големини на располагање 1'9 x 7'2, 3'7 x 5'2, 5'2 x 7'2, 7'8 x 10'4 и 8' Круг.Сенка Во Боја : Виолетова.

Карактеристики на понудата

Слични понуди