.

.

За Nissan Mazda Isuzu Хонда Субару A/C AC Акумулаторот Приемник Посува - BuyAutoParts 60-30700 Нови

За Nissan Mazda Isuzu Хонда Субару A/C AC Акумулаторот Приемник Посува - BuyAutoParts 60-30700 Нови

DEN 671.28

Количина на стоки
Достапно

**Важно - ве Молиме видете fitment белешки и потврди вашето возило е производство датум и ВИН пред да нарачате** Загарантирана Точно Одговара за лесна инсталација. 100% СОСЕМА НОВ, премија ISO/TS 16949 квалитет - тестиран да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Конструиран за супериорен издржливост, поддржан од една година, неограничен-километражата гаранција.Како еден од најголемите светски добавувачи на автомобилски делови, нашите делови се верува секој ден од механика и возило на сопствениците во светот.Оваа A/C Акумулаторот/Посува е произведени и тестирани за да силните OE стандарди за исклучителни перформанси.Изграден за непроблематична сопственост и 100% визуелно прегледано квалитет и тестирани, оваа A/C Акумулаторот/Посува е поддржани од страна на нашите 100% гаранција за квалитет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди