.

.

Sunnydaze 55-Инчен Faux Дрво Foosball Табела со Виткање Пијат Носители, Спортски Аркадна Игра Фудбал за Соба

Sunnydaze 55-Инчен Faux Дрво Foosball Табела со Виткање Пијат Носители, Спортски Аркадна Игра Фудбал за Соба

DEN 2286.48

Количина на стоки
Достапно

Единствена, здрав дизајн : Карактеристики ламинат МДФ конструкција со пластични хром агол акценти се даваат оваа табела модерен стил со одлична playability.Голема игра големина : 55.25 инчи долго x 52 инчи широка x 36 инчи висок (ширина вклучува најдолго се справи); Тежи околу 115 кг; Маса само димензии се 55.25 инчи долго x 30 инчи, широк x 34.5 инчи висок (ширина не вклучува најдолго се справи); просторот е 46.75 инчи долго x 27 инчи, широк x 4.5 инчи длабоки; Род е 5/8 инчи круг; Секој се справи со е 1.25-инчен дијаметар x 4.25 инчи долго.Ги вклучува сите игра потреби : 2 игра топки, 4 нога levelers, играчи, прирачник резултат единици, од страна на топката се враќа, и пластични пијат носители.Дополнителни карактеристики : Топката лежишта овозможи прачки лесно да се вртат додека обликувани рачки ги направи лесно да се зафат.Грижете се-бесплатно купување : Sunnydaze Оркестарот грбот на своите производи со 1-година производителот.Играње област : 46.75" L x 27" W x 4.5" Х Табела Висина : 34.5" Х 2 игра топки,. 4 нога levelers,.Тимот играчи,.Рачни лизгачки резултат единици.Страна, топката се враќа.Пластични пијат носители.

Карактеристики на понудата

Слични понуди