.

.

Zeagle Браво, w/inflator, Црево и ПОВТОРНО Вентил (М)

Zeagle Браво, w/inflator, Црево и ПОВТОРНО Вентил (М)

DEN 12478.80

Количина на стоки
Достапно

Dual прилагодливи резервоарот бенд и резервоарот за позиционирање на рака.Ажурирани тежина систем им овозможува за полесно утовар и до 10 кг ditchable тежина на секоја страна.Прилагодливи cummerbund / половината панел и рамо прилагодување.Нож за монтажа позиции на двете страни.Две задни не-ditchable 5 lb тежина џебови.Големина : Медиум.

Карактеристики на понудата

Слични понуди