.

.

WISHTIME Гумени Бендот Хривнија за Полнење за Девојки Играчки - 11700+ КОМПЈУТЕРИ DIY Хривнија Одлуки Комплет Вклучува 10000+ Бендови во 28 Бои, 175 Монистра, 30 Шарм, 5 Tassels, 5 Капчи?

WISHTIME Гумени Бендот Хривнија за Полнење за Девојки Играчки - 11700+ КОМПЈУТЕРИ DIY Хривнија Одлуки Комплет Вклучува 10000+ Бендови

DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно

【 Пакетот Вклучува】Вкупно 11,700+ парчиња Сет : 10,000+ шарени гума бендови + 500 S Клипови + 175 Шарени Зрнца +30 Шарм + 5 Tassels + 10 Ранец Куки + 5 Капчиња Куки +4 Налепници+3 Коса Клипови+ 1 Чување. 【Врвен Квалитет и Безбедно да се Игра】шарени гума бендови и Одговара на додатоци се меки, еластичен и издржливи.Куките да ги задржи сите гума бендови организиран лесно.на шарм, бисери и други додатоци по случаен стил.Убави бои и стилови, тоа е лесно да се направи на сите видови на DIY персонал. 【Широка Примена】Совршен за правење убави гумени бендот накит, нараквици, коса додатоци, ѓердани, прстени, keychains, штети, топка, молив зафат, hairbands, Божиќ декорација и повеќе.Идеален подарок за деца во роденден, забава или на празник. 【Преносни Складирање Организатор】На хривнија комплет се чува уредно во јие преку пластични носат кутија, дозволувајќи им на децата да ги носат на училиште, базен, парк, Montessori, daycares, библиотеки, патување или за низ дома!Тоа е одличен соло или заеднички групна активност.На гумени бендот хривнија одлуки за полнење им овозможува на децата да комуницирате со другите, подобрување на децата општествени односи и за градење на пријателства. 【Совршен Подарок за Деца】 Сите деца, вклучувајќи ги и девојки и момчиња, ќе опседнат со користење на овие да се направи нараквици за себе, пријателите и семејството.Одлично за фината моторика вештини и око-рака координација и поттикнување на нивната имагинација и креативност.Исто така се препорачува за креативни тинејџери, дури и за пораснале возрасните.Може да се направи многу DIY малите објекти,како што се белегзии, ѓердани,puppies, мали торби, овошје кошеви.Нека деца ги користат нивните мозоци за да се создаде шарени светот и донесе неограничена забава!.Со оваа Неверојатна Додатоци, Можете да го направите многу уникатна погоден за носене gadgets, како гума пријателство нараквици коса додатоци за ѓердани прстени уроци и слично може да се направи, како и многу други украси што некогаш може да се замисли.

Карактеристики на понудата

Слични понуди