.

.

McIntosh Van Gogh Wheatfields парична Казна Коска Кина (12 мл) Сет од 2 Чаши во Појавување Подарок Кутија

McIntosh Van Gogh Wheatfields парична Казна Коска Кина (12 мл) Сет од 2 Чаши во Појавување Подарок Кутија

DEN 885.60

Количина на стоки
Достапно

Премиум Материјалот - и Двете чаши се направени на парична казна коска кина, елегантна и издржлива.Парична казна коска кина е светла и силна, го прави сите топли пијалаци имаат подобар вкус.Идеален за Секојдневна Употреба - Овие чаши се машина за миење на садови и микробранова безбедно.Лесно да се чисти, што го прави многу погодна за секој стил на живот.Оптимална Форма и големина - Овие чаши се дарежлива обемот на 360ml или 12.15 оз секој.Кригла форма и да се справи со дизајн го прават тоа удобно да се одржи и да уживате.Атрактивно Пакување - Ова кригла поставите пристигнува во атрактивна подарок кутија, што го прави подготвен да биде дадена како подарок за посебни некој или специјални прилики.Особено оние што се љубители на кафе, чај и квалитет.Убава Уметност Дизајн - Уживајте во "Wheatfield со Cypresses" и "Wheatfield со Врани" слики шема, која се атрактивни и уметнички слики за овие убави чаши.Овие две прекрасни чаши имаат обрасци карактеристики со "Wheatfield со Cypresses" и "Wheatfield со Врани" слики од Стар Мајстор уметник - Vincent Van Gogh.Vincent van Gogh (1853-1890) Van Gogh е сликите обезбеди scintillating, живописни приказ на повик сцени и предмети.Визуелно уникатен во своето време, Van Gogh работата отиде unappreciated за време на неговиот живот, но оттогаш стана меѓу најпрепознатливите и сакана уметност во светот.Овие чаши се направени на парична казна коска кина, добар квалитет, елегантна, но, сепак, издржливи.Тоа е, исто така, практична, лесна тежина и лесно да се чисти, што го прави погоден за секојдневна употреба.Еден пар на добар квалитет чаши прави куп на топли пијалаци вкус толку многу подобро.Овој производ исто така доаѓа во атрактивна подарок кутија, што го прави идеален за да се даде како подарок за вашиот специјален некој или да се третираат.Овие убави чаши се совршен додаток за секој дом.

Карактеристики на понудата

Слични понуди