.

.

Х Volt Тапациран Задача Стол - Mesh Назад Компјутер Стол за Канцеларија Биро, Црна и бела (H5713)

Х Volt Тапациран Задача Стол - Mesh Назад Компјутер Стол за Канцеларија Биро, Црна и бела (H5713)

DEN 343.20

Количина на стоки
Достапно

Comold; Ткаенини; Мрежа.Увезени.УДОБНОСТ, СТИЛ И ВРЕДНОСТ : Оваа задача стол со 100% тапациран седиште плус ладење мрежа назад, што се создаде остра-во потрага геометриски дизајн сите во изненадувачки прифатлива цена.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Остане удобно во текот на целиот ден долго со овие работи столици' корисничко подесување на седиште назад reclines, факултативна висина-прилагодлив оружје и пневматски седиште висина корекција.ЕРГОНОМСКИ : Нека оваа удобна канцеларија стол се грижи за вашето тело, додека се работи со великодушно-строен и contoured седиштето & назад перници.НА ПОТЕГ : Повлечете нагоре за да ја вашиот компјутер биро, околу зглобот да соработувате со вашите teammate, или тркало во текот на снек област за брз пауза со ова пет-ѕвезда база и издржливи тркала.ИЗДРЖЛИВИ ВИСОК СТОЛ НАЗАД : Ние ги користиме само високо-квалитетни материјали да се задржи вашиот компјутер стол возен за години, но ти ги покриени со г-дин Целосна Доживотна Гаранција само во случај да нешто тргне наопаку.Боја : Црна | Стил : Ткаенина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди