.

.

Nike Women ' s Гимнастика Патики

Nike Women ' s Гимнастика Патики

DEN 2958.72

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ГРОЗДОБЕР СТИЛ.На Најк Палто Средината на 77 Гроздобер комбинира старата школа кошарка стил со гроздобер midsole завршница, додека иновативни детали за ажурирање на изгледот.Засилен изградба дека осигурувачи на midsole да единствена за суштински изглед.Пена на јазикот за гроздобер стил.

Карактеристики на понудата

Слични понуди