.

.

MELLCOM Среден Век Модерен Акцент Стол, Тапациран Троседот Столици со Цврсто Дрво Нозе, Удобен Висока Назад Лен Ткаенини Фотелја за Клубот, Дневна Соба, Читање Соба, Сп?

MELLCOM Среден Век Модерен Акцент Стол, Тапациран Троседот Столици со Цврсто Дрво Нозе, Удобен Висока Назад Лен Ткаенини Фотелја

DEN 1711.20

Количина на стоки
Достапно

☕【СРЕДИНАТА ВЕК МОДЕРЕН СТИЛ】Со едноставни рационализација дизајн и цврсто дрво нозе, уште дополнети со ноктите на главата декорација, овој модерен акцент стол ви обезбедува со исклучителна визуелни ефекти и е идеален избор за вашиот дом. ☕【УДОБНО ЕДЕН ТРОСЕД】На Т-облик на седиште перница и backrest на оваа фотелја се направени од високо-густина сунѓер, кој може да ви обезбеди со максимална удобност.Стол завиткани во мек лен ткаенини и исполнет со сунѓер има доволно ширина и длабочина за да ви овозможи со часови на удобен одмор. ☕【Долгорочна УПОТРЕБА】Со цврсто дрво рамка и дрво нозе, дневна соба чаир е доволно силна за да се одржи 500 фунти (статичен капацитет).Ткаенина на перница не е лесно да се пилула и може да се користи за долго време. ☕【ОЛЕСНУВАЊЕ на ЗАМОР】На ткаенина armchairs може да биде вашиот личен троседот, да се релаксираат во дневната соба, канцеларија, спална соба, или идеално место за да го поминете слободното време со игри, филмови, ТЕЛЕВИЗИСКИ емисии и музика. ☕【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Со сите потребни инструкции и хардвер, нашиот модерен акцент столици е лесно да ја завршите инсталацијата, помагајќи ви спаси многу време и енергија.Одлични услуги на клиентите ослободува од грижиш за исчезнати делови и оштетени делови.Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме погледнете го големина опис пред купување за да се избегнат непотребни проблеми. (некои мали димензионални разлики може да се случи,како на димензии над рачно се мери).Овој производ неизбежно ќе треба мало боја разликата се должи на осветлувањето или на екранот, а бојата е предмет на вистинскиот објект.На едноставни и стилски среден век во модерната ткаенина стол е лесно да се координираат со вашата домашна стил, со релаксирачки и удобен искуство на современото семејство.Производот се состои од цврсто дрво рамка, сунѓерот додатен, четири цврсто дрво нозе и издржливи лен ткаенини.Со класичен дизајн и високо-квалитетни материјали, овој производ е вашиот совршен избор.Боја : Морнарица Бела.Големина : 29"W * 25.2"D * 34.8"Х. Материјал : Цврсто Дрво Рамка + Сунѓерот + Лен Ткаенини.Тежина Капацитет : 500lbs.На едноставни и стилски среден век во модерната ткаенина стол е лесно да се координираат со вашата домашна стил, со релаксирачки и удобен искуство на современото семејство.Производот се состои од цврсто дрво рамка, сунѓерот додатен, четири цврсто дрво нозе и издржливи лен ткаенини.Со класичен дизајн и високо-квалитетни материјали, овој производ е вашиот совршен избор.Боја : Морнарица White Size : 29"W * 25.2"D * 34.8"HMaterial : Цврсто Дрво Рамка + Сунѓерот + Лен Fabric Weight Капацитет : 500lbs.

Карактеристики на понудата

Color:
Navy White

Слични понуди