.

.

'Recon' Возен Риболов Ранец, Справување со Кутија за Складирање Торба - Не-Корозивен Риболов Справи со Торба со (5X) 3650 Кутии - Рибар Подароци за Мажите, Торби, Ранци и Орг?

'Recon' Возен Риболов Ранец, Справување со Кутија за Складирање Торба - Не-Корозивен Риболов Справи со Торба со (5X) 3650 Кутии -

DEN 1951.20

Количина на стоки
Достапно

✔️ 12-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА : заштеда на време и врева, така што можете да ги донесат дома повеќе риба без да гледа како молња бебе.Не само-почитувањето рибар ќе се решат за нешто помалку.Обидете се сега Calissa Blackstar за 30 Дена и тоа го сакаат, или ќе рефундирање на секој цент.И кога ќе се одлучите "таа е чувар", вие сте исто така се покриени од страна на нашиот 12-Месечна Гаранција. ✔️ АМЕРИКАНСКАТА КОМПАНИЈА, ОД МОМЦИ КОИ РИБА : Зошто купување од Кинески продавачи кога ќе може да се купи од иновативен Американската во сопственост на компанијата?Додадовме 4 род носителите на овој возен се справи со кутија.Ние исто така, додаде ранец ремени на страната за полесен транспорт.Конечно, таа има дури и рамнотежа точка и прилагодливи ремени, па се седи удобно и лесно да се носат. ✔️ ОТПОРНИ на КОРОЗИЈА : Свежи или saltwater, ова риболов назад пак сака надвор што е можно подолго (.. и тоа го прави и вашата сопруга).Направен од лесен, дише полиестер, торба и поштенски се saltwater отпорни на корозија – така да остане надвор во текот на целиот ден!Исто така, има морето спреј/дожд се покријат за да се заштитат од сол и услови на животната средина.Само не се врати дома со празни раце.Цврсти нозе под задржи овој водоотпорен перница сува на палубата, песок или мраз. ✔️ ГОЛЕМИНА ПРАШАЊА : Ние дизајниран ова се справи со кутија ранец, па може да се земе сето тоа!Но не премногу, бидејќи помалку справи изнесува повеќе риболов!Пред trapdoor се вклопува 5x 3650 контејнери (вклучен) и било 3600 серија.Пак е екстра големи, 19" високи, 16" широк и 10" длабоко.Таа има отстранлив dividers во горниот оддел за момци со поголем справи. ✔️ РИБОЛОВ, НЕ се БОРЕА : Ние сме сите го видел рибари копа наоколу во нивните риболов торба, нели?Да не биде дека човек.Со својот брз пристап џебови, пространа и практична големина, сериозни рибарите знаат Calissa Recon е само да се справи со ранец дека ви држи организирани.Бидејќи, само риба треба да се размавта околу!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди