.

.

ZAFUL Жените е Еден Рамо Ребрести Бикини Colorblock Исечок Еден-Парче Костим за капење, Бански

ZAFUL Жените е Еден Рамо Ребрести Бикини Colorblock Исечок Еден-Парче Костим за капење, Бански

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Ланче затворање.Материјал : Полиестер,Spandex, меки и удобни за носење.Изработени од мек, ребрести ткаенина, висок квалитет на ткаенина, добра еластичноста и пермеабилноста, комфорни и издржливи за долго време се користи.Шпагети Ремени shouders, назад Црисс-Крос Чипка, ова парче костим за капење accentuates вашиот криви за ултра-ласкави силуета.Прилагодливи Назад Чипка-up : Овој костим за капење карактеристики со прилагодливи назад рака дизајн, кој може да се прилагоди на стегање.Ве молиме погледнете го големина информации пред купување или контактирајте не директно ако на секое прашање.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Погодна за одмор, лето beachwear, костими за капење, сурфање, плажа партија, базен партија, воден парк, бања, солариум и Одмор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди