.

.

Еден Legging тоа Околу #Titration - Хаштагот Мека Возрасни Beanie Капа

Еден Legging тоа Околу Titration - Хаштагот Мека Возрасни Beanie Капа

DEN 474.96

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.УДОБНО И ПРИЈАТНО во Нашата мека beanie черепот капа карактеристики супер меки руно лагер.Со својата мека квалитет на внатрешноста на оваа шапка е удобно и практично.КВАЛИТЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ - Нашите beanie шапка располага со 100% акрил надворешноста со 100% полиестер руно обвивка.Тоа е една големина одговара на сите објектот со растеглив бенд.Ова го прави голема капа за мажи или жени.ОНА ШТО Е ГОЛЕМИНАТА? - Ова е една големина одговара на сите beanie.Тоа се протега од било големина главата големината е потребно и работи добро ако сакате лабава или тесни фитинг beanie.Се прилагоди на вашите ниво на удобност само право.КВАЛИТЕТОТ ВЕЗ - Овие капи се дигитално извезена со нега по купувањето.Ние само го користите најдобрите теми.Дизајнот на сликата е пораби во предниот дел на beanie без флип до исто како што е прикажано.Ова е одличен стилски и модерен начин да се направи изјава.НАПРАВЕНИ ВО САД - Секој од нашите капи се извезени токму тука, во САД.Ние се грижиме во нашата изработка и квалитет и само ќе го избави премиум квалитет на производот.Нашата мека beanie черепот капа е дигитално извезена со нега по купувањето.Дизајнот на сликата е пораби во предниот дел на beanie без флип до капакот исто како што е прикажано.Ние се грижиме во нашата изработка и квалитет и само ќе го избави премиум квалитет на производот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди