.

.

JJC SB700 Професионални Отскокнување Diffuser за Nikon SB700 (Бела)

JJC SB700 Професионални Отскокнување Diffuser за Nikon SB700 (Бела)

DEN 141.60

Количина на стоки
Достапно

Сопствени направени за да ги собере на Nikon SB700 Флеш.Создава дифузен гола сијалица ефект.Diffuser омекнува груби светлина на електронски флеш во испитување на владата.Мали и цврсти доволно да се скривам во вашата камера торба без да се грижиш за штета.Сопствени направени за да ги собере на Nikon SB700. JJC Премиер Професионални Флеш Diffuser за Nikon SB700.

Карактеристики на понудата

Слични понуди