.

.

Byoauo Женска Бикини Еден Рамо Врвот со Висока Waisted Дното Две Парче бански костуми perfect

Byoauo Женска Бикини Еден Рамо Врвот со Висока Waisted Дното Две Парче бански костуми perfect

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Spandex,Најлон. ♥Материјал : 82%Најлон+18%Spandex;мала тежина, меко, брзо сува, многу еластичен. ♥Бикини Врвот : Секси жолто бикини еден рамо сечење на врвот со еден тенок рака, но остане цврсто.Отстранлив влошки за гради држачот.Двојно ткаенина да не се види-преку!. ♥Бикини Дното : Дрзок бикини дното е идеален за било која жените кои бараат целосни покриеност и да ги покажувате нејзините нозе.Висока waisted бански костуми perfect со полн стомак контрола задник кој е освежување. ♥Костим за капење : Ова се жените бикини е совршен за летните пливање носат, плажа партија, топла пролет, одмор, сурфање, базен партија, clubwear, исто така, може да се носат за градник или лесно да одговара на palazzo панталона, здолниште, носат како bandeau исече врвот. ♥Имајте на ум : погледнете големината на табелата на описи пред купување на две парче костим за капење【Големина : S=НАС(4-6), M=НАС(8-10), L=НАС(12-14), XL=НАС(16-18)】ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Рака мие, линија сува, хлор, кул железо ако е потребно.Byoauo е бренд кои се специјализираат во женска облека.Ние сме посветени да покажува најубавите страна на жените.Без разлика колку години тие се, тие треба да живеат со доверба!.Ние строго го контролираат квалитетот на ткаенини.Секој внимателно дизајнирана облека носи безброј изненадувања за потрошувачите.Ние цврсто љубов што ние не и веруваме дека ќе се донесе секој жените уникатна и прекрасна живот.Висок половината нога.Целосна покриеност.Отстранлив поместена.Висок половината костим за капење дното.Двоен слој ткаенина.Материјал : 82% Најлон, 18% Spandex.БИКИНИ ВРВОТ : На едно рамо бикини поставува опремен со пренослив баласт чаши за повеќе поддршка.Бикини Дното : високо половината бикини bottoms со стомак контрола ќе се направи вашите нозе повеќе подолго, и умерена покривање на дното елегантно контури вашиот криви, направи што повеќе шармантен.Еден Рамо Висока Половината Две Парче Костим За Капење.Функција : .Висок половината leg Full coverage Removable padded High половината костим за капење bottom Double слој ткаенина.На едно рамо бикини се вклучени пет боја : црна, жолта, црвена, топла розова, портокалова.Жените бански костуми perfect се совршен за одмор, базен, плажа партија, кампување, нуркање, меден месец, Хаваи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди