.

.

SweatyRocks Жените Ребрести Поврзана Исечете Ракави V-Џемпер Вест Исечете Резервоарот Врвот

SweatyRocks Жените Ребрести Поврзана Исечете Ракави V-Џемпер Вест Исечете Резервоарот Врвот

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Жените Ребрести Поврзана Исечете Ракави V-Џемпер Вест Исечете Резервоарот Врвот.Материјал : 100% Акрил,Ткаенина е мека и удобна,Мало Истегнување.Функција : Plaid Печати,Погодна за Летен,Пролет и Есен, Rib-Сплетам Pullovers,Тенок Одговара,Мода.Големина Препорака : погледнете големината на табелата кои ние се обезбеди во нашата фотографии (не е).Погодни прилики : Совршен за повик носат, секојдневниот живот и појдовни, лесно да се спарите со фармерки, панталони или здолниште.Стил : Случајни.Шаблон Тип : Обична.Должина : Култура.Детали : Rib-Поврзана.Одговара Тип : Тенок Одговара.Деколте : V вратот.Сезона : Пролет/Есен.Должина На Ракав : Без Ракави.Фуста Тип : Pullovers.Чиста : Нема.Ткаенини : Мало Истегнување.Големина На Табела : .X-Small : Рамо : 10.2", Биста : 19.7", Должина : 14.2".Мала : Рамо : 10.6", Биста : 21.3", Должина : 14.6".Медиум : Рамо : 11", Биста : 22.8", Должина : 15".Голем : Рамо : Само 11,6", Биста : 25.2", Должина : 15.6".X-Large : Рамо : 12.2", Биста : 27.6", Должина : 16.1".

Карактеристики на понудата

Слични понуди