.

.

Проф. д-р Риба, Риболов Справи со Мала Торба за Чување Организатор Рамо Половината Пакети 900D Оксфорд Ткаенина Отпорен на Вода Тешки Тока Воена Тактичка Летаат Рибол

Проф. д-р Риба, Риболов Справи со Мала Торба за Чување Организатор Рамо Половината Пакети 900D Оксфорд Ткаенина Отпорен на Вода Тешки

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Тока затворање.ОТПОРНОСТ на ВОДА и СИЛНА ИЗГРАДЕН.Тешки 900 D ОКСФОРД ТКАЕНИНИ изграден со екстра фирма stitched и патент за заклучување.Го издржат долгорочна употреба во тешка состојба.ЕКСТРА КОМФОРТ.Поместена страна за удобно носење.Дојде со двете поместена ПОЛОВИНАТА ПОЈАС & РАМО, РАКА која е монтажни, прилагодлив за максимална удобност.Овозможи двојно безбедност носи со голема брзина или со тешки вчитување.МУЛТИ-ЦЕЛ.Оваа торба е голем центар за замрзнување, многу мултифункционален џебови и webbing ремени,обезбедува многу организација можности, како и за дополнителни MOLLE приложување.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА како тактички сокол торба за мува риболов, кајак риболов, брод риболов, лов, велосипедизам и ден-патување пешачење.Чувајте ги сите неопходни работи комуникативен додека одење и работа.ДИМЕНЗИЈА ДЕТАЛИ.Надворешната Димензија : 11.8*7.9*7.1 инчи Главната преграда : 9*7*5 инчи Рамо, рака : 3.94 ft max |Половината рака : 3.87 ft max.

Карактеристики на понудата

Слични понуди