.

.

Сакаат Зелена Магнетни Сува Гумичка Бела Табла Лист за Кујна, Фрижидер со Дамка Отпорни Технологија, Организатор & Излет Табли 12 X 8, Вклучуваат 1 Гумичка, 3 Маркери & 6

Сакаат Зелена Магнетни Сува Гумичка Бела Табла Лист за Кујна, Фрижидер со Дамка Отпорни Технологија, Организатор & Излет Табли 12

DEN 1363.20

Количина на стоки
Достапно

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ И НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ - Совршени за на to-do листи, распоред, белешки, шопинг листа, листата намирници, задолженија листа, итн.Нешто што сакате да се потсетиме, само напишете и вие никогаш не ќе го заборави тоа против!.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Нашата табла употреба на нови отпорни на дамки на површината кои имаат заштитна дамка отпорни слој, тоа е покриен со специјален слој и може да се избрише тоа, дури и по 30 дена.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - може да се намали во било која големина или форма со режа или нож зависи од вашите потреби, и да го користите како домаќинство, канцеларија снабдување или homeschooling.Претворете го вашиот фрижидер, канцеларија датотека кабинет во излет.СИЛНИ МАГНЕТНИ - Нашите магнетна табла ќе се држиме до секој стан или криви магнетни површина без лизгање или паѓање како и другите.Ве молиме имајте предвид, ако магнети не држи вашиот фрижидер, а потоа нашиот календар не било!.VALUE PACK – Табла големина : 12"X8".Вклучувајќи 6 магнети, 3 магнетни маркери и магнетни гумичка.Можете да задржете ја сликата или белешки со магнет на вашиот фрижидер.Додатоци ќе се држиме до фрижидерот и нема да ги изгубиме.

Карактеристики на понудата

Слични понуди