.

.

TYR СПОРТ на Мажите Феникс Splice Jammer Костим за капење

TYR СПОРТ на Мажите Феникс Splice Jammer Костим за капење

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

94% Полиестер, 6% Spandex.Увезени.Издржливи, Флексибилни и Удобно^Заштита од Сонце : UPF50+^100% Хлор Доказ.Пливаат силна и никогаш нема да згаснат.Изградени со TYR повеќето трајни текстил, Durafast Елита, на SRT7 Y перформанси костим за капење користи високо denier поли влакна и иновативни кружни поврзана изградба да се комбинираат силата и colorfastness од полиестер со удобноста на spandex.TYR Jammer бански костуми perfect хит над колената и функција compressive одговара, прилагодлив нерешено кабелот половината и слободни опсег на движење.Тие се совршен младите перформанси одговара за млади спортисти кои сакаат сигурен покриеност дека нема да тежат нив надолу.Сите TYR Durafast Елита производи имаат надеж за мирис заштита и долготрајна свежина.Поради нивната хлор доказ и colorfast природата, Durafast Елита бански костуми perfect се во можност да се одржи 300+ часа на употреба, додека одржување на удобно се одржи на вашето тело.Значи без разлика која боја да изберете, можете да бидете сигурни дека овие перформанси бански костуми perfect ќе биде табелата topper.

Карактеристики на понудата

Слични понуди