.

.

TYR Спорт на Мажите Солидна Durafast Jammer Пливаат Одговараат на

TYR Спорт на Мажите Солидна Durafast Jammer Пливаат Одговараат на

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Перформанси управувано.Индустрија најмногу се издржливи пливаат опрема.Сместување на спортисти и вода ентузијасти на секое ниво,UPF 50+ Заштита.Земја На Потекло : Кина.НАЈСИЛНИОТ Крајната тим одговараат.Изграден со 100% полиестер, Durafast™ е 100% хлор доказ за 72 часа од изложеноста.Оваа издржливи ткаенини трае 20 пати повеќе од традиционални костими за капење.Durafast™ обезбедува 100% colorfastness во прилог на ненадмината сонцето отпор.Нашата 4-Начин се Водат Технологија им помага на Durafast™ бански ја задржи својата одлично се вклопуваат.TYR Jammer бански костуми perfect хит над колената и функција compressive одговара, прилагодлив drawcord половината и слободни опсег на движење.Тие се совршени перформанси одговара за млади спортисти кои сакаат сигурен покриеност дека нема да тежат нив надолу.TYR Jammer бански костуми perfect хит над колената и функција compressive одговара, прилагодлив drawcord половината и слободни опсег на движење.Тие се совршени перформанси одговара за млади спортисти кои сакаат сигурен покриеност дека нема да тежат нив надолу.TYR Jammer бански костуми perfect хит над колената и функција compressive одговара, прилагодлив drawcord половината и слободни опсег на движење.Тие се совршени перформанси одговара за млади спортисти кои сакаат сигурен покриеност дека нема да тежат нив надолу.

Карактеристики на понудата

Слични понуди