.

.

WVYMX Паричникот Случај за Галакси M30S, Мека Кожа со Заштитен Shockproof СТП Кожен Паричник Флип Folio Покрие со Потпирач Карта Сопствениците Магнетни Затворање за Samsung Галак?

WVYMX Паричникот Случај за Галакси M30S, Мека Кожа со Заштитен Shockproof СТП Кожен Паричник Флип Folio Покрие со Потпирач Карта

DEN 1252.80

Количина на стоки
Достапно

Флип folio СТП паричникот случај, специјално дизајниран за Samsung Галакси M30 S.Капакот е составен од Премиум кожа наменета не само за заштита од гребење и паѓање, туку и зголемување на севкупната естетика на вашиот случај.Оваа прекрасна покрие случај е, исто така, мулти-функционално дизајнирана да дејствува како случај и безбедна преносни паричник.Повеќе слотови ви овозможи да носат кредитни картички, како и парични средства.Свитлива Backboard Лесно Може да Се Конвертира во Потпирачот за да Проп До вашиот Телефон за Време на Разговор Време или Видео Гледање.Ако има не-вештачки производ прашања за нашата случаи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши овој работи и нека се среќни.Ако сте во потрага за Галакси Самсунг M30 S случај кој е елегантен, но заштитна, WVYMX нова серија ќе биде точно одговара со сите свои дизајн и заштита карактеристики.Компатибилност Овој случај е компатибилен со Samsung Galaxy M30 S.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред да го поставите вашиот order Material и Дизајн : √Флип folio СТП паричникот случај, специјално дизајниран за Samsung Галакси M30 S. √Поклопецот е составен од Премиум кожа наменета не само за заштита од гребење и паѓање, туку и зголемување на севкупната естетика на вашиот случај √Оваа прекрасна покрие случај е, исто така, мулти-функционално дизајнирана да дејствува како случај и безбедна преносни паричник.Повеќе слотови ви овозможи да носат кредитни картички, како и парични √Свитлива Backboard Лесно Може да Се Конвертира во Потпирачот за да Проп До вашиот Телефон за Време на Разговор Време или Видео Гледање Сеопфатна Заштита Премиум СТП Кожа - Трајни и хард-носи, го заштитува вашиот Samsung Галакси M30 S калено стакло екран заштитник против гребење и нечистотија.Мека TPU Внатрешна Обвивка - Кој 4-агол заштита, страни и назад заштита, покрена рабовите за да го заштитите екранот од тоа да биде изгребани или се допре земјата.Answer : ___________________________ Note : - На повеќе картички се стави во, на магнетни затворање функција ќе биде послаба.Ве молиме место соодветна сума на картички. - Поради светлината и на екранот, фотографијата може да има слаб боја разлика.Ова е неизбежен.Ве молиме да се разбере.Сервис и Гаранција Ако има било какви не-вештачки производ прашања за нашата случаи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ве молиме остатокот увери дека Било каков проблем или прашање, ние ќе реши за што побрзо.Ние сме во вашата услуга и секогаш!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди