.

.

DYNWAVE 2 Пакет Стандард Нуркање во Текот Притисок Вентил (OPV) / Депонија Вентил Замена за Лифт Торби, BCS е - Заврши Собрание

DYNWAVE 2 Пакет Стандард Нуркање во Текот Притисок Вентил (OPV) / Депонија Вентил Замена за Лифт Торби, BCS е - Заврши Собрание

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

2 Парчиња нуркање стандард преку притисок вентил / депонија вентил за лифт торби и BCDs да се спречи руптура, лесен, силен, издржлив и преносни.Тоа може да брзо отстранување на воздухот и кога е потребно и да ги елиминираат случајно над-инфлацијата во текот на искачувањето од проширувањето.Спроведен со повлече string lanyard, лесно да се соберат и лесен за употреба.Изградена од ABS пластика тело, гумена заптивка и отпорни на корозија челик пролет.Голема резервни замена додатоци за нуркање.Опис : - 2 Парчиња нуркање стандард преку притисок вентил / депонија вентил за лифт торби и BCDs да се спречи руптура, лесен, силен, издржлив и преносни - Тоа може да брзо отстранување на воздухот и кога е потребно и да ги елиминираат случајно над-инфлацијата во текот на искачувањето од проширување - Изградена од ABS пластика тело, гумена заптивка и отпорни на корозија челик пролет - Спроведен со повлече string lanyard, лесно да се соберат и лесен за употреба - Голема резервни замена додатоци за нуркање diving Specification : - Материјал : Животната средина-пријателски ABS - Дијаметар : Прибл. 5.1 cm/2 инчен - Висина : Околу. 3.1 cm/1.2 инчен - Боја : Црна - Количина : 2 Pieces Package Вклучува : 2 Парчиња Нуркање во Текот Притисок Valve Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди