.

.

XIAOYU Зима и Топло домашно Милениче Шатор Пештерата Кревет за Мали Средни Puppies Kitty Кучиња, Мачки Миленици Вреќа за Спиење, Сива, S

XIAOYU Зима и Топло домашно Милениче Шатор Пештерата Кревет за Мали Средни Puppies Kitty Кучиња, Мачки Миленици Вреќа за Спиење,

DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно

Големина : 14.57 x 12.20 x 6.69 инчен(37 x 31 x 17cm), weigth : 0.62 lb(280g), погоден за мачки/кучиња во 3.31 lb.Половина затворени дизајн на оваа затворен милениче креветот му дава на вашето домашно милениче еден допир на приватност и создава убаво чувство на сигурност.Тоа може да се употребува дома или на отворено, топло вашето домашно милениче и вашите раце.Набори станот за лесен транспорт на отворено и во затворено за вашето домашно милениче, и лесно може да се конвертира од миленичиња куќа до пет кревет, тоа е погодно да се стави во вашиот каучи, столови, кревети, подови, софи, автомобили и perches.Гушвам удобност затворен дизајн е совршена за домашни миленици кои сакаат да се зариваат, во голема мера се спречат несакани домашно милениче коса стапалки и гребнатини од мебел, направи вашиот дом чисти и уредни.Погоден за мал мачки и кучиња.Совршен за морско свинче, мачки, мали кучиња, куче, маче, хрчак, зајакот, стаорци, ferrets и други мали животни.Спецификација : Стил : гушвам пештерата дизајн Материјал : високо квалитетен памук, го задржи вашето домашно милениче топли Бои : сива, зелена, сина, кафена Големина : S : 14.57 x 12.20 x 6.69 инчен(37 x 31 x 17cm), weigth : 0.62 lb(280g), погоден за мачки/кучиња во 3.31 lb.М : 16.93 x 16.14 и делови x 7.87 инчен(43 x 41 x 20cm), weigth : 0.97 lb(440g), погоден за мачки/кучиња во 8.82 lb.L : 21.65 x 18.50 x 10.63 инчен(55 x 47 x 27cm), weigth : 1.50 lb(680g), погоден за мачки/кучиња во 16.53 lb.Функција : Мека привлечен мат се некој се користи во затворени простории на троседот, кревет, или на подот, на отворено, во парк или на плажа, или во внатрешноста на автомобилот за време на долгиот пат патување.Издлаби облик овозможува животните да навивам горе, а половина затворени дизајн помага да се создаде чувство на безбедност, промоција на повеќе мирен сон за вашиот пријател.Погоден за секоја сезона и многу ситуации, топло чувство обезбедува удобност и топлина на вашиот љубовен домашни миленици.Дизајниран симпатична модел во голема мера привлекување на вашето куче, со своето внимание и енергија се фокусирани на нивните ватенка, тие нема да се обидат да го уништи други нешто како мебел, троседот, чевли, и тие се од голема корист за намалување на анксиозност.Совршен за на вашиот кревет или троседот, па вашиот најдобар пријател може да притискам до тебе за блажен нап додека го држите вашиот мебел и постелнината на чиста коса за слободни и подот тепих од дамките и несреќи.Пакет се вклучени : 1 x милениче кревет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди