.

.

Bukihome 12 КОМПЈУТЕРИ Пети Заштитници, Силикони Пети Капи да Перница Пети Блистер, Пченка, Callus, Одлична за Трчање, Одење, Стоп Пети Болка

Bukihome 12 КОМПЈУТЕРИ Пети Заштитници, Силикони Пети Капи да Перница Пети Блистер, Пченка, Callus, Одлична за Трчање, Одење, Стоп

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Ублажување на Болката Веднаш - Голема пети капи заштита плускавци, calluses, болки пченка, ingrown ноктот, пети болка, недостасува помине од болно триење и инфекција.Маска пети со меки перници.Нема потреба за комплициран завои.Едноставно и Удобно : Големите пети влошки се направени со многу еластичен гел кој е многу удобно и може да се носи лесно.Едноставен дизајн кој нека лесен за употреба и лесно се вклопува во повеќето чевли (како Пешачење Чевли, Спортски Чевли и Одење Чевли).Заштита на вашите прсти додека во физички активни спортски или во друга секојдневна работа.Мека Гел Материјал : Toe маски изработени од мек и издржливи висок квалитет со силиконска која е латекс бесплатно!Пети ракавите се водат и се лизга на лесно, и се обновливи и прилагодливи премногу.Ако тие се малку премногу голема, едноставно се намали на завршува со ножици додека големината е во право за вас и се согласува на вашиот пети форма.Носат со sock да се спречи силикони пети заштитник се нанесуваат со чевли.Силиконски влошки се трајни производи за користење!.Она што Ќе Добиете : 2 пара големи пети капи + 4 пара медиум пети капи.Нашите грижете се-слободен пост-продажба гаранција и пријателски сервисот!! ✔ Пробајте го и ќе ви се љубовта!!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди