.

.

20 Парчиња Риболов Bobbers Пондерирана Пена Snap на Плови Пондерирана Bobbers Риболов Справи со Додатоци

20 Парчиња Риболов Bobbers Пондерирана Пена Snap на Плови Пондерирана Bobbers Риболов Справи со Додатоци

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : ќе добиете 20 парчиња риболов пондерирана пена лебди, доволни количини за задоволување на вашите дневни риболов потреби, и можете да ги споделите со вашите фишер пријатели.Сигурен материјал : ова риболов пондерирана пена лебди се направи на ЕВА пена, пролет, пластика и , силен и здрав, заштита од корозија на перформанси, која може да услуга за долго време.Пролет дизајн : постојат пролет копчињата погоре и подолу риболов пондерирана пена телото, и на пролет фиксна дизајн може да брзо и лесно да се постави на длабочина; утврдување На коефициентите дизајн на еден страни може да биде целосно потопен во вода, и тоа може да се задржи на јадица и мамката на дното над потребната длабочина.Живописни бои : телото површината е насликана со око-фаќање на бои, светли бои може да се каже лесно кога рибите имаат залак за зголемување на видливоста.Широка примена : ова риболов пондерирана пената плови работи убаво за апаратури кои користат лебди да се задржи мамки исклучување, која е погодна за во близина на дното на река, езеро, поток; И тоа е добро за други апликации, како нормални плувка на риболов, и така натаму.Мултифункционален : може да висат на овие плови во домат или овошје грмушки, кога птиците обидете се да јадете домати, овие риболов лебди ги измамат на птици.Тоа може да работи добро и нема повеќе птици на вашиот буш.Нека ви се многу зрели храна.Убав подарок избор : Ова пондерирана bobbers тука може да ви помогне да фати повеќе риба и имаат пријатно време на вода.Тоа е убаво за давање на вашето семејство и пријатели, што ги прави да се чувствуваат удобен и пријатно време за риболов, кој е убав подарок за почетниците риболов или ентузијаст.Спецификации : Боја : како на слики го покажува Големина : како слики покажува Пакет вклучува : 20 x пондерирана bobbers Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слики.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.

Карактеристики на понудата

Слични понуди