.

.

Rodeel Риболов Справи со Ранец 2 Риболов Прачка Носители Без 4 Справи Кутии,Големи Складирање,Ранец за Риболов на Пастрмка Отворено Спорт Подигаат Пешачењето

Rodeel Риболов Справи со Ранец 2 Риболов Прачка Носители Без 4 Справи Кутии,Големи Складирање,Ранец за Риболов на Пастрмка Отворено

DEN 1223.76

Количина на стоки
Достапно

【Голем Простор за Складирање】риболов ранец карактеристики на пред-вчитување се справи кутија, имаат zippered влез на големи предмети со прилагодливи dividers на страна, исто така, имаат 2 обезбедува голем, горна површина. 【Простор за Справување со Коцки】На ранец може да се справи со 4 големи се справи со коцки.Ранец е предната маска може да се свитка надолу за да ги даде на риболовецот рамен работен простор и обезбедување на други повеќекратна употреба. 【Издржлив Материјал】Направени од 600 D Полиестер материјал со тешки патентите и токи, ова летаат риболов пакет е идеален за груба употреба во тешки временски услови. 【Удобно и Ергономски】Овој ранец е од исклучително удобно со поместена во грбот и рамото ремени.Дизајнот ќе направи вашето тело да се чувствуваат подобро со ранец се на целиот ден и понатаму се намалува досадни, непријатно потење. 【Повеќе намени】Овој ранец е професионална риболов справи со ранец.Но, исто така, совршен за надворешна велосипедизам, дена патување, денови крстоносните, денови на очите-гледање, патување, кампување, купување, работа и така натаму.Rodeel Отворено се Справи со Торба е направен од супериорен висок квалитет 600 D Полиестер материјал, обложени со hydrophobic ПВЦ слој, ова риболов ранец е идеален за груба употреба во тешки временски услови.Голем Капацитет.Ergononic поместена назад дизајн.Стигнале Шише Џеб.Две начин се изедначи Патент.Подвижен Clapboard во Главниот Торба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди