.

.

Suunto Zoop, Vyper & Кобра Замена На Батеријата Полнење

Suunto Zoop, Vyper & Кобра Замена На Батеријата Полнење

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

Suunto Zoop, Vyper & Кобра Замена На Батеријата Полнење. 3.0 Volt CR2450 Батеријата.Тип : Литиум.Батеријата Се Изведат О-Прстен.Отворот и Батеријата Retainer.Никогаш не се нурне скрати бидејќи на мртвите батеријата повторно!Ова е заменетата батерија за полнење за Sunnto Кобра, Vyper и Zoop Инструменти.Го прави голем објект за Save-A-Нурне Колекции!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди