.

.

SHoufu Вежба Велосипед, Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед Професионални Вежба Спорт Велосипед за Вежбање Опрема за Домашни Вежби Кардио Тренинг со Удобн?

SHoufu Вежба Велосипед, Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед Професионални Вежба Спорт Велосипед за Вежбање Опрема за Домашни

DEN 5279.76

Количина на стоки
Достапно

СИЛНИ ТЕЛОТО : AV-тип на рамка, задебелена рамка цевка, 270 фунти оптоварување се направи оваа затворен велосипед силна тело, Тоа е одличен избор за стационарен велосипед.Зајакнување на нозете со повисока просечна воланот и да уживате во неверојатно мазни, речиси нечујно и стабилно возење.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : Прилагодлив handlebars и прилагодливи седишта, ова затворен велосипедизам велосипед е погоден за повеќето корисници на различни висини; со користење на погодно отпор на вредноста knob, можете да ја прилагодите вежба интензитет, која е многу погодна за секој корисник techinque ниво.USER-FRIENDLY ДИЗАЈН : Лесен-за-читање на дигитални следат песни за вежбање податоци, вклучувајќи вежба време, брзина, отчукувањата на срцето, растојание и калории изгори; на Оваа затворен велосипедизам велосипед користи разговор педали, специјалност дизајн транспорт тркала за лесен потег.МЕХАНИЧКА ОТПОРНОСТ : Речиси никакво одржување, микро-прилагодлив отпор создава неверојатно непречено возење дека создава повеќе нивоа на возење за ентузијасти на сите нивоа.Појас се вози механизам.МЕХАНИЧКА ОТПОРНОСТ : Преносни професионален дизајн е безбеден и сигурен за користење.Добредојдовте на знаеме нашата продавница : Професионална производителот Прва класа квалитетот + висок квалитет продавница услуга Сопственик своја фабрика, и цената е поевтино.Спецификација : Точка Име : Внатрешна Спорт Велосипед Материјал : Метал/Електронска/СТП Производ Големина : 43.3 X 17.7 X 33.5 Инчи Производ Тежина : 40lb Диск Систем : Појас се Вози Седиштето на Вредноста : Нагоре / Надолу & Напред / Назад Max Тежина Капацитет : 270lb Пакет Големина : 35 x 8 x 29 Инчи Пакет Тежина : 44lb Пакетот Вклучува : 1 x Затворен Спортски Велосипед (со дигитални монитор).

Карактеристики на понудата

Слични понуди